ЖК Інвест
ЖК Інвест
Ивано-Франковск
Показать телефон
Рекомендовать
Silver partner
7
Лет на рынке
2
Года на сайте
13
Риелторов
150
Объявлений
67 856
Рекламная
активность

О компании

Продаж від забудовників та власників квартир в Івано-Франківську. БЕЗ КОМІСІЙНИХ!
Економте час, звертайтесь до професіоналів ;)

Портфолио реализованных объектов (200)

  • продано
    ЖК Інвест
    37 000 $
    894 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 41)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    41 / 15 / 16 м²
    этаж 5 из 14
    1 мес. назад
    ЖК Княгинин – 1-кімнатна, яку легко перепланувати на півторачку 41 корпус (1 підʼїзд ) Поверх 5 Площа 41,4м2 Ціна 37 000$
  • продано
    ЖК Інвест
    46 500 $
    1 107 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 4)

    1 комната
    42 / 17 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Продається однокімнатна квартира знаходиться в центральній частині міста, за адресою вул. Національної Гвардії в одному з найбільших та найпопулярніших житлових комплексів міста - Паркове Містечко! До парку Шевченка та міського озера менше ніж 400м. ЖК розміщене на великій території має багато зелених зон, дитячих та спортивних майданчиків, кілька підземних паркінгів, та достатньо місць гьостьового паркінгу. Будинки розміщені один від одного на комфортній відстані, між ними багато простору. На території є супермаркети, кафе та ресторанчики, а також діє один з найкращих у місті дитячих садочків . Планування квартири дуже вдале, простора квадратна кухня та велика кімната , яка піддається вдало...
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Флотская ул., 10-Б

    1 комната
    46 / 11 / 20 м²
    этаж 6 из 11
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Укомплектована з функціональним плануванням 1-кімната квартира з гардеробом + 2 шафи, також є відкритий балкон! Кухня-студія з розкладним диваном і обіднім столом! Є підігрів підлоги, квартира внутрішня і тепла, сонячна! Встановлена охорона, відеодомофон, інтернет оптоволокно! Квартира знаходиться в якісній новобудові в центрі міста, до Ратуші 10 хвилин, і поруч річка та багато прогулянкових місць! Є відеоогляд та ключі - телефонуйте
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Высочана ул., 18 к31

    1 комната
    44 / 10 / 15 м²
    этаж 10 из 12
    1 мес. назад
    Оренда 1-кімнатної квартири + кухня-студія, з усім необхідним! 4 спальні місця , гардероб, видовий поверх! 2 телевізори, кондиціонер, є посудомийка!Є мікрохвильова, пральна машинка. Дуже стильна і затишна квартира в центрі міста в ЖК з підземним паркінгом, ТЦ, школою та садочком. Є відеоогляд - телефонуйте!
  • продано
    ЖК Інвест
    93 000 $
    1 898 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., (Будинок 1)

    1 комната
    49 / 16 / 24 м²
    этаж 3 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Велика 1-кімнатна квартира з кухнею-студією та балконом поруч із міським озером у ЖК «Міленіум» 💰 Ціна — 93 000 $ 📐 Площа — 49 м² 🏢 Поверх — 3 з 10 Продумане планування та індивідуальне газове опалення. Всі меблі + техніка. Локація біля озера — сильний плюс як для власного проживання, так і для здачі в оренду: попит тут стабільний. Зручний третій поверх, відчуття простору та вдале розташування — саме те, що шукають покупці сьогодні.
  • продано
    ЖК Інвест
    67 000 $
    1 469 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 17)

    1 комната
    46 / 14 / 20 м²
    этаж 7 из 11
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Найдешевша квартира-півторачка у центральній частині міста! ЖК Княгинин - Загальна площа 45.6м2; - Поверх 7 з 14; - Стильний, якісний ремонт у сучасному дизайні; Велика площа, індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.
  • продано
    ЖК Інвест
    75 000 $
    1 744 $/м²

    Высочана ул., 18 к40

    1 комната
    43 / 12 / 20 м²
    этаж 10 из 12
    1 мес. назад
    Продається 1-кімнатан квартира - з кухнею студією у максимально обжитому будинку! Центр міста. Площа 43м поверх 10 з 12 Все залишається.
  • продано
    ЖК Інвест
    58 500 $
    833 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., 78-А, к.2

    БЕЗ КОМИССИИ Ринь
    ЖК Шоколад
    2 комнаты
    70 / 34 / 18 м²
    этаж 7 из 7
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Продається дуже гарна двостороння 2-кімнатна квартира 📍ЖК Шоколад [сирець] ☑️Площа 70,2м2 ☑️Поверх 7/7 🔥ціна 833$/м2🔥, а це ціна квартири на етапі будівництва ❗️ не проґавте вдалу пропозицію у якісному ЖК 🅿️Парковки 🚗Закрита територія 🏪Велика кількість торгових точок
  • продано
    ЖК Інвест
    89 000 $
    1 187 $/м²

    Химиков ул., 6

    БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    2 комнаты
    75 / 38 / 17 м²
    этаж 4 из 10
    1 мес. назад
    Обжита новобудова 2-кімнатна з меблями та технікою Все залишається Підігрів підлоги (в зоні де плитка) Роздільний санвузол Великий засклений балкон Площа 75м2 Поверх 4/11 Ціна 89000$
  • продано
    ЖК Інвест
    69 000 $
    1 624 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    43 / 15 / 17 м²
    этаж 9 из 13
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    1-кімнатна з меблями, Uone Новинка у зданому будинку! кондиціонер вже поставили, також є два види опалення 📍ЖК Uone ✔️42.5м2 ✔️9/13 пов є вся комплектація меблями та технікою
  • сдано
    ЖК Інвест
    500 $/мес

    Юлиана Пелеша ул., 3

    1 комната
    50 / 15 / 18 м²
    этаж 7 из 11
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Квартира у оренду - без додаткових комісій! Перша здача у ЖК Фемілі плаза. Здається на довгий термін велика квартира півторачка з балконом! Квартира площею 50м2 на 7 з 11 поверсі. В будинку - підземний паркінг. Дві великі шафи для одягу, відкритий великий балкон з видом у внутрішній двір. Відпочинкова зона. Пральна машинка буде доставлена! Квартира здається на довгий термін: від 6 міссяців. Можна маленькі твваринки.
  • продано
    ЖК Інвест
    58 900 $
    1 240 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    1 комната
    48 / 16 / 23 м²
    этаж 7 из 10
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Двостороння 1-кімнатна квартира на здачі! 📍ЖК Central Park ✔️у вартості : - газовий конденсаційний котел - гіпсова штукатурка стін Можливе розтермінування на кілька місяців ‼️ Площа 47.5м поверз 7 з 10
  • продано
    ЖК Інвест
    104 000 $
    1 705 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 29)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    2 комнаты
    61 / 34 / 14 м²
    этаж 4 из 14
    1 мес. назад
    2-кімнатна в центрі за хорошою ціною! Середній поверх, багато місця для зберігання. Є балкон. Площа 61м2 Поверх 4 з 12 Ціна104 000$
  • продано
    ЖК Інвест
    140 000 $
    1 667 $/м²

    Приозерна ул., 42

    3 комнаты
    84 / 36 / 35 м²
    этаж 1 из 10
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    ТЕРМІНОВО 2-кімнатна + студія, ЖК Міленіум Крута пропозиція на березі озера! КВАРТИРА ПЕРЕПЛАНОВАНА ІЗ 3-кімнатної: 2 спальні, кухня-студія, три ГАРДЕРОБНІ, два санвузли. Якісний ремонт, все готово до заселення,адже це перша, максимально обжита черга. Площа 84,1м2 Поверх 1 з 10 Ціна🔥 145 000$
  • продано
    ЖК Інвест
    96 000 $
    1 488 $/м²

    Василия Стуса ул., (Будинок 4)

    2 комнаты
    65 / 36 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    1 мес. назад
    Продаж сучасної 2-кімнатної квартири в ЖК Левада ,район Каскад 🌿 📏 Площа: 64,5 м² 🏢 Поверх: 9 з 10 Квартира з якісним ремонтом та усією необхідною технікою Bosh і Whirlpool 🔌 Просторе планування, світлі кімнати, роздільний санвузол 🚿 Є французький балкончик — ідеальне місце для ранкової кави ☕️
  • сдано
    ЖК Інвест
    500 $/мес

    Юлиана Пелеша ул., 3

    1 комната
    45 / 20 / 16 м²
    этаж 9 из 11
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Здам в оренду 1.5 кім квартиру у ЖК Фемелі плаза Дуже якісний ремонт Є гардероб Відкритий балкон , видова на місто Підігрів по всій квартирі Індивідуальне опалення Укомплектована абсолютно всім, навіть частково посуд та постіль З техніки є : холодильник, посудомийна машина, варильна поверхня та витяжка, духова шафа та мікрохвильова піч, телевізор, пральна машина, кондиціонер Також до даної квартири є паркомісце у підземному паркінгу за окрему плату Площа - 45 м2 Поверх - 9 з 11 ти Вартість - 500 дол + КП
  • сдано
    ЖК Інвест
    630 $/мес

    Ленкавского ул., 34 к7

    1 комната
    48 / 15 / 19 м²
    этаж 2 из 13
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Квартира у оренду - без додаткових комісій! Перша здача. Ніхто не проживав. Велика площа - 48м2, квартира знаходиться ан 2 поверсі. Всі комунікації підключені. Додатково квартира має функцію "розумний дім" - можна керувати квартирою зі смартфону. З додаткового: відкритий балкон. Багато шаф для одягу. Вікно у санвузлі. Кухня-студія. Оренда без тварин та дітей. ВІДЕООГЛЯД надсилаю на вайбер чи телеграм.
  • продано
    ЖК Інвест
    51 800 $
    1 205 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Арсенал ЖК Central Park
    1 комната
    43 / 10 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2026 год постройки
    2 мес. назад
    Двостороння 1-кімнатна квартира з відкритим балконом! Рідкісне планування, відкритий балкон, гарний вигляд з вікна в сторону парку Шевченка та на захід сонця! В ціні газовий двоконтурний котел та гіпсова штукатурка Ще можливе розтермінування до здачі в експлуатацію, здача навесні! Вже навесні можна приступати до ремонту
  • продано
    ЖК Інвест
    69 999 $
    1 892 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Арсенал ЖК Central Park
    1 комната
    37 / 15 / 16 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Новинка біля парку Шевченка! 📍ЖК Central Park ✔️37м2 ✔️10 /10 пов гарне та функціональне перепланування , з акцентом на кухню-вітальню. Багато місця для зберігання. Підігрів підлоги, кондиціонер
  • продано
    ЖК Інвест
    48 000 $
    906 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., (Будинок 5)

    1 комната
    53 / 19 / 20 м²
    этаж 2 из 11
    2021 год постройки
    3 мес. назад
    Рідкісне планування 1-кімнатної квартири, двостороннє великої площі! Якісний ЖК "Паркова алея", ЗДАНА і обжита секція! Високий 1 поверх - для них, хто не хоче йти пішки на високі поверхи при вимкненнях світла! Вже завтра можна приступати до ремонту! Дуже вигідна ціна! Є також відеоогляд - телефонуйте!
  • продано
    ЖК Інвест
    59 000 $
    1 000 $/м²

    Александра Довженко ул., 31в, к.2

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Патриот
    ЖК Козацький
    2 комнаты
    59 / 17 / 29 м²
    этаж 4 из 10
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    ЗДАНА 2-кімнатна квартира на середньому поверсі з власним балконом з виглядом у внутрішній двір! Квартира внутрішня, можна перепланувати на повноцінну 2-кімнатна бо ж залишити велику кухню-вітальню площею 29м2 і окрему спальню! Будинок зданий з усіма комунікаціями, якісного будівництва, в ціні газовий котел! Недалеко до парку Шевченка та озера! Є відеоогляд та ключі - можна переглядати, телефонуйте!

Центральный офис

Ивано-Франковск, Евгения Коновальца 100
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.