ЖК Інвест
ЖК Інвест
Ивано-Франковск
Показать телефон
Рекомендовать
Silver partner
7
Лет на рынке
2
Года на сайте
12
Риелторов
151
Объявлений
51 817
Рекламная
активность

О компании

Продаж від забудовників та власників квартир в Івано-Франківську. БЕЗ КОМІСІЙНИХ!
Економте час, звертайтесь до професіоналів ;)

Портфолио реализованных объектов (193)

  • продано
    ЖК Інвест
    148 000 $
    1 935 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 14л

    2 комнаты
    77 / 36 / 22 м²
    этаж 5 из 6
    2016 год постройки
    3 дня назад
    Дуже гарна нова пропозиція у ЖК ПАРКОВЕ МІСТЕЧКО (біля парку) Якісний ремонт, повна комплектація технікою, велика кухня студія. Гарний вид з вікна на алею
  • сдано
    ЖК Інвест
    400 $/мес

    Южный бульв., 20

    1 комната
    39 / 25 / 14 м²
    этаж 3 из 13
    1 нед. назад
    Оренда 1-кімнатної квартири у центрі міста житловий комплекс А5 Перша здача Поруч школа, садок, супермаркет. Планування квартири: простора вітальна та спальня зона + кухня Квартира облаштована якісними меблями та технікою (холодильник, варильна поверхня, пральна машина, духовка, телевізор) 🔹Поверх - 3 🔸Площа - 39 м² Термін здачі від 6 місяців! Можна з маленькими тваринами 👌🏼 💵 Ціна 400$
  • продано
    ЖК Інвест
    110 000 $
    1 642 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 21)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    2 комнаты
    67 / 34 / 23 м²
    этаж 11 из 14
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    Дуже функціональна та укомплектована 2-кімнатна з кухнею-студією у зданому будинку 📍ЖК Княгинин ✔️66.7м ✔️11 з 13 пов ✔️110000$ (діє договір переуступки!) Індивідуальне газове опалення. Підігрів. Дві гардеробні, дві спальні. Вся техніка . Меблі FrankoF.
  • продано
    ЖК Інвест
    59 000 $
    1 180 $/м²

    Иоанна Павла II ул. (Будівельників), 16

    БЕЗ КОМИССИИ Строителей
    2 комнаты
    50 / 26 / 9 м²
    этаж 1 из 9
    2 нед. назад
    2-квартира в гарному стані за доброю ціною! 📍вул.Івана-Павла 2 Площа 50м2 Поверх 1 Ціна 59 000$ Дві окремі кімнати, замінені вікна та електрика. Центральне опалення. Все залишається ( окрім одного телевізора і можливо дивана) Роздільний санвузол Засклена лоджія з виходом у підвал.
  • продано
    ЖК Інвест
    78 000 $
    1 857 $/м²

    Сеченова ул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 комната
    42 / 25 / 16 м²
    этаж 8 из 14
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    дуже функціональна 1-квартира біля річки 📍ЖК Паркова алея ✔️площа 42м2 ✔️поверх 8 ✔️ціна 78 000$ індивідуальне газове опалення. максимально продуманий кожен м2 є гардероб. повна комплектація меблями та технікою.
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Волчинецкая ул., 221

    1 комната
    42 / 25 / 13 м²
    этаж 5 из 13
    2 нед. назад
    Здається в оренду 1,5-кімнатна квартира поруч Тц Veles Mall Світла та простора квартира загальною площею 42 м², розташована на 5 поверсі у житловому комплексі UONE Зручне розташування — поруч зупинка транспорту, школа, садок. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання. З техніки: Пральна машина, холодильник, , мікрохвильова, духовка, телевізори , посудомийна машина, кондиціонер. Підійде для сім’ї або пари. Оренда довгострокова від 6 місяців. 💰 Ціна: 500$/міс + комунальні 📍комісія з орендаря, по домовленості є відеоогляд
  • сдано
    ЖК Інвест
    500 $/мес

    Бельведерская ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Бельведер
    ЖК А5
    1 комната
    37 / 10 / 15 м²
    этаж 9 из 12
    2024 год постройки
    3 нед. назад
    ПЕРША ЗДАЧА! Дуже якісна дизайнерська 1-кімнатна квартира з усією комплектацією! Є посудомийка, прально-сушильна машинка, телевізор! Квартира знаходиться в ЖК бізнес-класу, в самісінькому центрі міста! З виглядом на Ратушу! Квартира видова, тож запрошую на огляд! Є ключі, а якщо вас немає в місті - відеоогляд!
  • продано
    ЖК Інвест
    69 500 $
    1 050 $/м²

    ул., 21/1

    2 комнаты
    66 / 32 / 11 м²
    этаж 3 из 4
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Продається 2к квартира в ЖК Долішній від престижного забудовника Вамбуд. Особливості комплексу: - малоповерхова забудова - місто в місті, безпечні двори без авто. - стильні фасади, дитячі та спортивні майданчики! - гостьовий паркінг Технологія будівництва: - цегляне будівництво - утеплення пінопластом 150 мм (18 кг/м. куб.) у складі термопанелі під клінкер - 4 поверхи, просторі холи, вхід без сходинок. - ліфт 800 кг - стильний фасад легко миється, ремонтується та не вигорає з часом КВАРТИРА - найкомфортніший 3 поверх, площа 66,2м2 - тепла підлога всюди, штукатурка стін, лічильники на усі комунікації. - розводка опалення по всій квартирі - чистова стяжка підлоги - котел (двоконтурний газовий)...
  • продано
    ЖК Інвест
    89 000 $
    1 187 $/м²

    Химиков ул., 5-Б

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    2 комнаты
    75 / 25 / 14 м²
    этаж 4 из 10
    1 мес. назад
    Великої площі 2-кімнатна квартира з усіма меблями і технікою в новобудові з газовим індивідуальним опаленням! Середній поверх, цегляний будинок, квартира дуже сонячна Ідеально для сімейного проживання, поруч школа і садочок, зручне сполучення з містом, в будинку безліч комерції відкритої!
  • продано
    ЖК Інвест
    82 000 $
    1 952 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 168-А

    1 комната
    42 / 15 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    3 нед. назад
    Ідеальна півтори кімнатна квартира в одній з найкращих локацій міста - поруч самісінького озера. Квартира розташована на зручному 2 поверсі. Є відкритий балкон з кухні. Встановлено індивідуальне газове опалення, є також підігрів підлоги. Виконаний дорогий та якісний ремонт. Повна комплектація меблями та технікою. Все нове. Ніхто не жив. Комфортне планування - велика кухня-студія та окрема кімната. На стінах декоративна штукатурка. Цю квартиру варто побачити вживу.
  • продано
    ЖК Інвест
    75 000 $
    1 744 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 комната
    43 / 13 / 15 м²
    этаж 4 из 11
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Повністю укомплектована з дуже якісним ремонтом 1-кімнатна квартира Функціональне планування, є додаткова відпочинкова зона, окремий гардероб! Середній поверх, обжитий будинок, закритий двір, підземний паркінг!
  • продано
    ЖК Інвест
    78 000 $
    951 $/м²

    Ленкавского ул., 36

    2 комнаты
    82 / 60 / 18 м²
    этаж 14 из 15
    3 мес. назад
    Продаж двокімнатної квартири + кухня-студія у житловому комплексі Manhattan від будівельної компанії Благо. Квартира внутрішня, гарний вид з вікна у закритий двір комплексу. На території знаходиться приватний садочок, магазини, підземний паркінг. Поруч міське озеро, центр та парк. Площа 82м2 Поверх 14/15 Ціна 78000$
  • продано
    ЖК Інвест
    80 000 $
    2 162 $/м²

    Бельведерская ул., 32-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер
    ЖК А5
    1 комната
    37 / 20 / 12 м²
    этаж 6 из 12
    2024 год постройки
    3 мес. назад
    Повністю укомплектована однокімнатна квартира з стильним ремонтом у ЖК А5, центр міста🏠 🔹Поверх - 6 поверх 🔸Площа - 37м² 💵 Ціна - 80 000 $ Деталі та огляд квартир [телефон скрыт]📞 Безкоштовна консультація та підбір житла у дірект📩 #квартириіванофранківськ #квартири #житло #нерухомість #нерухомістьіванофранківськ #іванофранківськ #продажквартир #квартира #інвестиції
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Княгинин ул., (Будинок 12)

    1 комната
    44 / 30 / 14 м²
    этаж 3 из 14
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Оренда 1 кімнатної квартири у центральній частині міста. Перша здача! Світла та простора квартира, розташована на 3-му поверсі житлового комплексу Княгинин Зручне розташування — центр міста, поруч зупинка громадського транспорту, торговий центр, школа, дитячий садок. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: холодильник, духова піч, варильна газова плита, посудомийка, кондиціонер, пральна машина, телевізор. Індивідуальне газове опалення Квартира готова до заселення. Функціональне планування, є розкладний диван у кухні-вітальні. Оренда довгострокова від 6 місяців. Є відеоогляд. 💰 Ціна: 450$/міс + комунальні
  • продано
    ЖК Інвест
    37 000 $
    894 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 41)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    41 / 15 / 16 м²
    этаж 5 из 14
    1 мес. назад
    ЖК Княгинин – 1-кімнатна, яку легко перепланувати на півторачку 41 корпус (1 підʼїзд ) Поверх 5 Площа 41,4м2 Ціна 37 000$
  • продано
    ЖК Інвест
    46 500 $
    1 107 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 4)

    1 комната
    42 / 17 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Продається однокімнатна квартира знаходиться в центральній частині міста, за адресою вул. Національної Гвардії в одному з найбільших та найпопулярніших житлових комплексів міста - Паркове Містечко! До парку Шевченка та міського озера менше ніж 400м. ЖК розміщене на великій території має багато зелених зон, дитячих та спортивних майданчиків, кілька підземних паркінгів, та достатньо місць гьостьового паркінгу. Будинки розміщені один від одного на комфортній відстані, між ними багато простору. На території є супермаркети, кафе та ресторанчики, а також діє один з найкращих у місті дитячих садочків . Планування квартири дуже вдале, простора квадратна кухня та велика кімната , яка піддається вдало...
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Флотская ул., 10-Б

    1 комната
    46 / 11 / 20 м²
    этаж 6 из 11
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Укомплектована з функціональним плануванням 1-кімната квартира з гардеробом + 2 шафи, також є відкритий балкон! Кухня-студія з розкладним диваном і обіднім столом! Є підігрів підлоги, квартира внутрішня і тепла, сонячна! Встановлена охорона, відеодомофон, інтернет оптоволокно! Квартира знаходиться в якісній новобудові в центрі міста, до Ратуші 10 хвилин, і поруч річка та багато прогулянкових місць! Є відеоогляд та ключі - телефонуйте
  • сдано
    ЖК Інвест
    450 $/мес

    Высочана ул., 18 к31

    1 комната
    44 / 10 / 15 м²
    этаж 10 из 12
    1 мес. назад
    Оренда 1-кімнатної квартири + кухня-студія, з усім необхідним! 4 спальні місця , гардероб, видовий поверх! 2 телевізори, кондиціонер, є посудомийка!Є мікрохвильова, пральна машинка. Дуже стильна і затишна квартира в центрі міста в ЖК з підземним паркінгом, ТЦ, школою та садочком. Є відеоогляд - телефонуйте!
  • продано
    ЖК Інвест
    93 000 $
    1 898 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., (Будинок 1)

    1 комната
    49 / 16 / 24 м²
    этаж 3 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Велика 1-кімнатна квартира з кухнею-студією та балконом поруч із міським озером у ЖК «Міленіум» 💰 Ціна — 93 000 $ 📐 Площа — 49 м² 🏢 Поверх — 3 з 10 Продумане планування та індивідуальне газове опалення. Всі меблі + техніка. Локація біля озера — сильний плюс як для власного проживання, так і для здачі в оренду: попит тут стабільний. Зручний третій поверх, відчуття простору та вдале розташування — саме те, що шукають покупці сьогодні.
  • продано
    ЖК Інвест
    67 000 $
    1 469 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 17)

    1 комната
    46 / 14 / 20 м²
    этаж 7 из 11
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Найдешевша квартира-півторачка у центральній частині міста! ЖК Княгинин - Загальна площа 45.6м2; - Поверх 7 з 14; - Стильний, якісний ремонт у сучасному дизайні; Велика площа, індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.
  • продано
    ЖК Інвест
    75 000 $
    1 744 $/м²

    Высочана ул., 18 к40

    1 комната
    43 / 12 / 20 м²
    этаж 10 из 12
    1 мес. назад
    Продається 1-кімнатан квартира - з кухнею студією у максимально обжитому будинку! Центр міста. Площа 43м поверх 10 з 12 Все залишається.

Центральный офис

Ивано-Франковск, Евгения Коновальца 100
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?